دوره اختصاصی شروع سریع صادرات

بسیاری از ما با موانع ذهنی زیادی برای شروع صادرات روبرو هستیم. اغلب با وجود داشتن دانش حداقلی برای شروع صادرات اما همچنان با شک و تردید به مسیر صادراتی خود می­‌نگریم. در این میان چیزی که به وفور در فضای آنلاین و آفلاین وجود دارد پکیج‌­های آموزشی صادرات است و چیزی که متاسفانه کمتر به چشم می­‌خورد آموزش‌­های بروز، کاربردی و قابل استفاده برای شروع سریع و همچنین فرآیندیست که این آموزش­‌ها گام به گام منتقل گردد تا بتواند بطور عملی توسط مخاطبین مورد استفاده قرار بگیرد. همچنین وجود یک راهنما در ابتدای شروع مسیر صادرات که گام به گام با ما همراهی نماید قطعا می­‌تواند بسیار تاثیرگذار باشد.

کیفیت‌های مختلف آموزش عملی و اختصاصی شروع صادرات

طراحی وبسایت شرکتی

پکیج استاندارد

آموزش خصوصی و عملی تحقیقات بازار جهت تهیه برنامه شروع صادرات + پشتیبانی

طراحی وبسایت باررگانی

پکیج دلخواه

متناسب با نیاز مجموعه‌ی شما برای شروع صادرات، تهیه و اجرا خواهد شد

فرایند و مراحل دوره اختصاصی شروع سریع صادرات

1
تکمیل فرم اطلاعات
2
جلسه مصاحبه
3
امضای قرارداد در صورت پذیرش
4
پرداخت هزینه
5
ارائه آموزش ها
5
تحویل پروژه پایانی

مزایا و دستاوردهای دوره اختصاصی شروع سریع صادرات

آموزش‌های کاربردی و ساده‌سازی شده براساس روش‌های نوین صادرات در کنار پشتیبانی قدم به قدم در ابتدای کار می‌تواند باعث تسریع در امر صادرات و همچنین کاهش سعی و خطاها گردد. علاوه بر این اختصاصی بودن جلسات منجر به افزایش بهره‌وری در امر یادگیری و اجرا خواهد شد.
  •  
خدمت ویژه

پاسخ به پرسش‌های متداول

در این جلسات ما گام به گام شما را همراهی خواهیم کرد تا دانش لازم برای شروع صادرات را کسب نمایید و بتدریج دانش خود را نسبت به بخش­‌های مختلف زنجیره ارزش صادرات و فرآیندهای لازم برای صادرات محصول خود ارتقا دهید. در کنار این آموزش‌­ها شما با انجام تمرین بر روی یک پروژه عملی (براساس زمینه کاری خودتان) تا پایان دوره آموزشی برنامه‌­ی صادراتی مورد نیاز خود را با پشتیبانی ما تهیه خواهید نمود.

مدت زمان برگزاری دوره استاندارد بین دو هفته تا یک ماه براساس نیاز متقاضی متفاوت خواهد بود.

اگر تحقیقات اولیه خود را برای ورود به حوزه صادرات انجام داده‌­اید، از دانش حداقلی در این حوزه بهره­‌مند هستید و نهایتا براساس ارزیابی­‌های اولیه از خودتان، ظرفیت­‌های لازم برای شروع صادرات را دارید این دوره برای شما می‌تواند مناسب باشد.

افراد و مجموعه­‌هایی که هیچگونه سابقه فعالیت کسب­‌وکاری نداشته­‌اند، کسانی که هیچ اطلاعاتی نسبت به فرآیندهای صادرات و دانش صادرات ندارند، افرادی که برای ورود به عرصه صادرات تصمیم جدی ندارند.

هزینه­‌ی دوره­ با توجه به تعداد افراد تیم شرکت‌­کننده و سطح دانشی آن­ها از فرآیندهای صادرات، از حداقل ۵ میلیون تومان شروع خواهد شد.

بله، در صورت انجام کامل و باکیفیت پروژه پایانی دوره (تکمیل برنامه صادرات شرکت خود)، از ۲۰٪ تا ۴۰٪ به شما تخفیف تعلق خواهد گرفت.

تیم سولوتیس همواره در تلاش بوده تا با بهره‌­مندی از بهترین و بروزترین ابزارها، در راستای ارتقای فرهنگ و دانش صادراتی تلاش نماید. در این دوره نیز تمام تلاش ما در جهت تهیه و ارائه محتوای آموزشی کاربردی برای کمک به شما جهت شروع سریع صادرات می‌­باشد. با این وجود اگر به هر دلیلی بعد از ثبت نام و پذیرش و برگزاری جلسه اول دوره، از محتوای آموزشی رضایت کافی نداشتید، هزینه دوره بطور کامل به شما برگشت داده خواهد شد.

جلسات بصورت ۱ تا ۳ نفره بصورت کاملا اختصاصی و همچنین بر بستر آنلاین و یا در محل شرکت شما برگزار می­‌گردد.

برای ثبت درخواست اولیه می­‌توانید از فرم پایین صفحه استفاده نموده و یا درخواستتان را به واتساپ ما ارسال نمایید. بعد از دریافت اطلاعات شما، جلسه مصاحبه با شما برگزار خواهد شد و در صورت تایید در مصاحبه، زمان شروع جلسات شما اعلام خواهد شد.

فرم درخواست برای دوره آموزشی شروع سریع صادرات

مشاوره رایگان صادرات

برای بهبود کسب و کار خود نیاز دارید دیده شوید؟

فرم مقابل را تکمیل کنید. همچنین می‌توانید تصویر زیر را اسکن کرده و از طریق واتساپ با ما تماس حاصل نمایید.

واتساپ سولوتیس
whatsapp