سولوتیس
سولوتیس - در حال بارگذاری ...

گزارش‌های تجاری

گزارش‌های موجود

دانلود گزارش تجاری
راهنمای شروع صادرات
دانلود گزارش تجاری
دانلود گزارش تجاری

دانلود گزارش‌های تجاری کشورها و صنایع مختلف

گزارش‌های تجاری صادرات باید حاوی چه اطلاعاتی باشند؟

گزارش تجاری حاوی آمار و اطلاعات مرتبط با خرید و فروش محصول یا یک کشور خاص است و می‌تواند برای مقاصد تجاری مورد استفاده قرار گیرد.

چنانچه قصد صادرات به کشورهای خارجی را داشته باشید، مطالعه گزارش‌های تجاری یکی از ملزمات شروع کار است. در این گزارش‌ها روند صادرات و واردات به کشورها طی سال‌های گذشته در نمودار و جدول مشخص شده و با توجه به نیاز مردم هر کشور، این روند برای حداکثر 5 سال آینده پیش‌بینی شده‌اند. بر این اساس می‌توان متوجه شد کدام بازارهای خارجی به کدام کالا نیاز روزافزون خواهند داشت و می‌توانند بازار هدف باثبات و خوبی برای صادرات محسوب شوند.

همان‌طور که شروع هر کاری مستلزم انجام تحقیقات و بررسی‌های کافی است، برای شروع صادرات نیز باید بازارهای جهانی را به خوبی مورد بررسی قرار داد و از روندها و نحوه تجارت کالای مورد نظر در عرصه بین‌المللی آگاه بود. گزارش‌های تجاری به همین منظور تولید می‌شوند تا راهنمای شروع کار صادرات و ورود به عرصه بین‌المللی تجارت برای صادرکنندگان باشند. این گزارش‌ها در واقع اطلاعات خوبی برای تهیه پلن تجاری در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

گزارش‌های تجاری ما در سه دسته تهیه می‌شوند؛ مطالعات اولیه بازار (که تجارت کالای مشخصی را در عرصه جهانی مورد بررسی قرار می‌دهند)، تحقیقات بازار هدف (که در مورد صادرات یک کالای مشخص به یک کشور مشخص نوشته می‌شوند) و بررسی مقاصد صادراتی (که آمار صادرات و واردات یک کشور معین را مورد بررسی قرار داده و فرصت‌های صادراتی آن کشور را با در نظر گرفتن میزان تولید، رقبا و نیازهای آن کشور تعیین می‌کنند). در راستای اهداف مورد نظر ما که همان ارائه مشاوره و خدمات به صادرکنندگان است، سولوتیس امکان تهیه گزارش‌های سفارشی را برای شما عزیزان فراهم آورده است. لذا چنانچه کالا یا بازار هدف خود را در میان گزارش‌های آماده نیافتید، می‌توانید با تکمیل فرم پایین صفحه، درخواست خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس گرفته و گزارشی سفارشی مطابق با نیازهای خاص کسب و کار شما تهیه نمایند.

شما می‌توانید برای آشنایی با نحوه ارائه گزارش‌های ما، یک نمونه رایگان را دانلود نمایید. در این گزارش رایگان، خلاصه‌ای از آنچه در گزارش‌های ما ارائه می‌شود را مشاهده خواهید کرد:

دسته‌بندی گزارش‌های تجاری صادراتی

مطالعات اولیه بازار

در صورتی که قصد صادرات کالای مشخصی را دارید اما نمی‌دانید کدام کشور می‌تواند بازار مفیدتری برای کالای شما باشد از این دسته گزارش‌ها استفاده کنید که در آن‌ها به روندهای تولید، صادرات و واردات کشورهای مختلف، الزامات صادرات و… پرداخته شده است.

تحقیقات بازار هدف

اگر قصد صادرات به کشور مشخصی را دارید اما نمی‌دانید کدام کالا در بازار مورد نظر سود بیشتری خواهد داشت از این گزارش‌ها استفاده کنید. در این گزارش‌ها به آمار صادرات و واردات، روند تولید، فرصت‌های صادراتی و… پرداخته شده است.

بررسی مقاصد صادراتی

در صورتی که قصد صادرات کالای مشخصی به یک بازار هدف مشخص را دارید، از این دسته گزارش‌های ما استفاده کنید. در این گزارش‌ها کالا و بازار هدف مشخص شده و به صورت دقیق‌تر به وضعیت تجارت در بازار هدف پرداخته شده است.

گزارشات سفارشی شما

چنانچه کالا یا بازار هدف خود را در میان گزارش‌های آماده نیافتید، از طریق فرم پایین صفحه با ما در تماس باشید. کافی است، اطلاعات مورد نیاز خود شامل کشور و محصول مورد نظر خود را وارد نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس حاصل نمایند.

مطالعات اولیه بازار

گزارش تجاری صادرات گل رز

گزارش تجاری صادرات گل شاخه بریده

گزارش تجاری برای صادرات گیلاس و آلبالو

گزارش تجاری صادرات پسته

گزارش تجاری صادرات میگو

تحقیقات بازار هدف

گزارش تجاری صادرات پسته به اروپا

فرم درخواست گزارش تجاری صادرات

برای سفارش گزارش تجاری فرم مقابل را تکمیل کنید. همچنین می‌توانید تصویر زیر را اسکن کرده و از طریق واتساپ با ما تماس حاصل نمایید.

واتساپ سولوتیس
whatsapp