تماس با ما

  دفتر مرکزی:

تهران، اقدسیه، خیابان موحد دانش، خیابان فیروزبخش، خیابان امیربهادر، پلاک 16، طبقه سوم، واحد 6

   دفتر تحقیق و توسعه:

تهران – بلوار کشاورز – نبش خیابان ١۶ آذر – پلاک ٧٨ – مجتمع فناوری الزهرا (س) – طبقه ٩

آشنایی با سولوتیس

ما خود را بر ایجاد ارزش و پشتیبانی مسئولانه برای کسب‌ و کارها در مسیر تحقق صادرات پایدار و جهانی‌ شدن متعهد کرده‌ایم

ما در سولوتیس، جهت ایجاد ارزش در مقیاس جهانی برای صادرکنندگان و تولیدکنندگان داخلی، تیمی چابک، مسلط به دانش نوین صادرات و متعهد به خلق نتیجه را ایجاد نموده‌‌ایم. تیم ما با تسلط بر ابزارهای نوین تجارت بین‌الملل، بهره‌مندی از دانش تحلیلی و داده‌کاوی، دسترسی و ارتباط با فعالین خبره حوزه صادرات، بستری مطمئن برای تحقق صادرات پایدار ایجاد نموده‌ است.

ماموریت سلیمان تجارت

درباره سولوتیس

سولوتیس - راهکارهای هوشمند تجارت بین‌الملل

ما چه می‌کنیم؟

ما به یاری زبان انگلیسی خوب، قدرت سرچ بالا و ارتباطات مناسب تیم تحقیق و توسعه چابکی داریم. ما جهت کمک به توسعه کارآفرینی صادرات محور، اطلاعات و دانشی را که بدست می آوریم در اختیار سایرین قرار می‌دهیم و همواره در تلاش هستیم تا چیزی تازه برای کشف کردن و رشد دادن بیشتر خودمان بیابیم. قدرت تحلیل و دانش تجارت به ما کمک کرده تا از دل انبوه راه‌حل‌های موجود برای مشتریانمان، راهکارهای بهینه را تشخیص و به آنها پیشنهاد دهیم. ما خود را شریک و همراه مشتریانمان می‌دانیم، تنها به ارائه یک گزارش، برنامه یا راهکار اکتفا نکرده و تا تحقق صادرات در کنار مشتریانمان هستیم و آنها را پشتیبانی می‌کنیم.

سولوتیس - مشاوره صادرات

ما چگونه کار می‌کنیم؟

هنر ما در تجمیع داده های مختلفی هست که از پایگاه‌های داده ای مختلف موجود در کشور و دنیا، با کمک ابزارهای نوین بازاریابی جمع‌آوری می‌کنیم. زمانی که این داده‌ها در اتاق‌های فکر ما با خلاقیت، ابزارهای تحلیل و نهایتا تجربیات ارزشمند شرکای استراتژیک‌مان ترکیب می‌شود، راهکارهای بهینه و مطمئنی خلق می‌شود که می‌تواند برای مشتریانمان اثربخش باشد. ما آدم‌های پیگیر و صبوری هستیم. تا زمانی‌که از کیفیت راهکار نهایی‌مان برای مشتریانمان مطمئن نشویم دست از پیگیری و تلاش برنمی‌داریم. مطمئن هستیم که با این ویژگی‌مان، شما از ما به نیکی یاد خواهید کرد.

مشاوره صادرات سولوتیس

همکاری با ما

عمیقا اعتقاد داریم هر فردی استعدادی با خود به همراه دارد که اگر در موقعیت مناسبش قرار بگیرد می‌تواند بیشترین ارزش را برای خود و جامعه ایجاد نماید. سولوتیس جایی است که ما به مناسب بودنش برای خودمان معتقد شده ایم. اگر احساس می‌کنید سولوتیس همان جای مناسب برای شما نیز هست مشتاقانه منتظر شنیدن داستان شما و شروع همکاری با شما هستیم.

با تکمیل فرم زیر، کارشناسان ما جهت ارائه مشاوره در امر صادرات با شما تماس خواهند گرفت.

whatsapp
فرم همکاری با ما

لطفاً در مورد تخصص و زمینه کاری خود توضیح دهید.