info@solotis.ir             09201126474            021-28426286
لوگو سولوتیس

خدمات بازاریابی بین المللی

دیجیتال مارکتینگ صادراتی

– افزایش اعتماد مشتریان در اثر حضور در فضای آنلاین

– پیدا کردن تعداد مشتری بیشتر در زمان کمتر

– تسهیل تجارت بین الملل

– شفاف سازی مسیرهای جذب مشتری و تبدیل آن به خریدار نهایی

 

با بهره‌مندی از شیوه‌های نوین بازایابی صادراتی، 

بازاریابی صادراتی

مفهوم دیجیتال مارکتینگ در صادرات


دیجیتال مارکتینگ صادراتی به شما امکان می‌دهد که از مرزهای جغرافیایی عبور کنید و مخاطبان متنوعی از سراسر جهان داشته باشید. در فعالیت‌های سنتی هم این امکان وجود دارد. اما شما باید به دو پارامتر مهم زمان و هزینه توجه کنید. در این روش شما از ابزارها، پلتفرم‌ها و استراتژی‌های مختلف آنلاین برای تبلیغ محصول و یا خدمت به بازارهای بین المللی استفاده می‌کنید. تیم ما در سولوتیس این خدمات آنلاین را به صورت کامل و از صفر تا صد برای شما انجام می‌دهد تا بتوانید در زمان محدود خود به فروش بیشتری برسید و با مشتریان بیشتری از کشورهای مختلف در ارتباط باشید.

چرا بازاریابی بین المللی سولوتیس

share

دسترسی به مشتریان بیشتر

unlimited

حضور حرفه‌ای در فضای آنلاین

magic-star

دیده شدن توسط خریداران بیشتر

crown

ضمانت رسیدن به نتیجه

24-support

مشاوره و پشتیبانی رایگان

لزوم استفاده از دیجیتال مارکتینگ در صادرات

تصور کنید که یک شرکت هم‌چنان قصد دارد تا از روش‌های پیشین سنتی در فرآیند صادراتی خود استفاده کند. این شرکت برای انجام بازاریابی یا با یک هیئت تجاری همراه می‌شود و به کشورهای مختلفی سفر می‌کند که تمام هزینه‌های سفر را باید به صورت دلاری پرداخت کند؛ و یا این‌که در نمایشگاه‌های بین المللی شرکت می‌کند و هزینه‌های چند ده هزار دلاری پرداخت می‌کند. اما آیا سفر به همه کشورها امکان پذیر است؟ تامین این هزینه‌ها کار راحتی است؟ در کنار این هزینه‌ها، انرژی و زمانی که از شما گرفته می‌شود را تصور کنید.
اما راهکار مناسب چیست؟ پیشنهاد ما این است که در عصر تحول دیجیتال، در ابتدا حتما از روش‏های نوین بازاریابی بر بستر آنلاین استفاده کرده و در کنار آن به تدریج از روش‏های سنتی نیز بهره ببرید تا بتوانید بهترین نتیجه ممکن را خلق کنید.

طراحی و تدوین برنامه بازاریابی دیچیتال برای صادرات

طراحی و تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال

یک برنامه بازاریابی دیجیتال نشان می‌دهد که شرکت شما برای بازاریابی محصولتان باید از چه روش‌ها و کانال‌هایی استفاده ‌کند. نداشتن برنامه مناسب، احتمال شکست در این مسیر را افزایش می‏دهد. ویژگی‌های تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال را در پشت همین کارت بخوانید.

 • مشخص کردن اهداف تجاری کوتاه مدت و بلند مدت
 • ارائه استراتژی‌های در دسترس برای موفقیت بیزینس شما
 • مشخص کردن کانال‌های مناسب برای بازاریابی
 • ارائه برنامه‌های اجرایی و عملیاتی برای رسیدن به نتایج مطلوب
 • تخمین میزان سرمایه گذاری و بودجه لازم برای نتیجه مطلوب گرفتن
 • مشخص کردن زمان‌بندی دقیق و نقشه راه رسیدن به هدف

ارزیابی پتانسیل صادرات

مشاوره ارزیابی پتانسیل‌های فضای آنلاین

در ارزیابی پتانسیل‌های فضای آنلاین، این موضوع را بررسی می‌کنیم که بیزینس شما باید از کدام یک از کانال‌ها استفاده کند تا در سریعترین زمان ممکن به نتایج مطلوب شما برسد. مواردی که در این مرحله بررسی می‌شوند را در پشت همین کارت بخوانید.

 • شناسایی مخاطبان هدف و مشتریان بالقوه
 • ارزیابی زیرساخت‌های بازاریابی آنلاین
 • بررسی و آنالیز رقبای فعال شما
 • مناسب بودن محصول/خدمت شما در کشور مورد نظر (ارائه پیشنهاد برای بهترین کشور)
 • شناسایی فرصت‏‌های موجود برای رشد کسب‌‏وکار شما

پکیج‌های بازاریابی بین المللی

مشاوره، برنامه‌ریزی و تدوین استراتژی بازاریابی

 ارزیابی پتانسیل‌های فضای آنلاین برای کسب و کار شما

 مشاوره جت یافتن و ارتباط مؤثر با مشتریان خارجی

 مشاوره جهت تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال

 مشاوره جهت بهبود زیرساخت‌های بازاریابی برای صادرات

 مشاوره جهت پیاده سازی روش‌های مختلف برای بازاریابی صادراتی

قیمت از

یک میلیون تومان

به ازای هر ساعت

زیرساخت فروش بین المللی (فروش خارجی)

 طراحی کاتالوگ دیجیتال

 راه اندازی شبکه های اجتماعی

 طراحی وب سایت حرفه‌ای

 

 ثبت شرکت در دایرکتوری‌های تجاری

 انجام سئو (سئو محلی)

ماهیانه از

12میلیون تومان

دیجیتال مارکتینگ صادرات

 بهبود و ایجاد زیرساخت‌های بازاریابی

  طراحی و تدوین برنامه بازاریابی دیجیتال

 شناسایی و ارتباط با مشتریان خارجی

  ایمیل مارکتینگ صادراتی

  بهینه سازی وبسایت (سئو)

 مدیریت شبکه‌های اجتماعی

 گزارش پیشرفت ماهیانه

ماهیانه از

15 میلیون تومان

فرایند درخواست بازاریابی بین المللی

فرایند بازاریابی بین المللی

سوالات پرتکرار

بازاریابی بین المللی شامل چه مواردی می‌شود؟

هدف از انجام این خدمت آن است که فعالیت‌های بازاریابی شما را در فضای آنلاین اثربخش‌­تر کرده و برند و وبسایت شما توسط مشتریان بالقوه‌­ی بیشتری دیده شود. از این طریق شما سرنخ‌‏های فروش بیشتری را بدست می‌‏آورید و در صورتی که بتوانید ارتباط موثری با مشتریانتان داشته باشید سودآوری کسب‏‌وکارتان را افزایش داده‌‏اید.

پکیج «برنامه ریزی و تدوین استراتژی دیجیتال» شامل چه خدماتی می‌‏شود؟

با خرید این پکیج، ما را به عنوان مشاور بازاریابی صادراتی خود انتخاب کرده‌اید. متخصصان بازاریابی سولوتیس با بررسی پتانسیل‌های شما و محصولتان در مقایسه با رقبای فعال در بازار هدف بهترین استراتژی ممکن را برای حضوری قدرتمند در فضای آنلاین برای شما تدوین خواهند کرد.

پکیج «فروش خارجی» شامل چه خدماتی می‌‏شود؟

در این پکیج متخصصین سولوتیس ضمن ایجاد زیرساخت‌‏های مورد نیاز برای حضور در فضای آنلاین، فعالیت‏‌های بازاریابی بین‏‌المللی شما را به نحوی برنامه‏‌ریزی و اجرا می‌‏نمایند تا برند و شرکت شما توسط تعداد بیشتری از مشتریان خارجی در فضای آنلاین دیده شود و از این طریق شانس شما برای پیدا کردن مشتری خارجی و نتیجتا فروش بیشتر در زمان کوتاه‌‏تر افزایش یابد.

پکیج «دیجیتال مارکتینگ صادرات» شامل چه خدماتی می‌شود؟

در این پکیج متخصصین سولوتیس با ایجاد تیم اختصاصی برای محصولات شما، تمامی فرآیندهای بازاریابی صادراتی شما را از صفر تا صد بطور اختصاصی انجام داده و فروش محصولات شما به مشتریان خارجی را نهایی می‏‌کنند. در نتیجه شما تا رسیدن به صادرات مستمر و پایدار از خدمات بازاریابی تیم سولوتیس بهره‌‏مند خواهید بود.

چه تضمینی وجود دارد که خدمات سولوتیس برای من نتیجه‌ ‏بخش باشد؟

در پکیج مشاوره و برنامه ریزی، متخصصین سولوتیس براساس اصول حرفه‌‏ای تجارت بین‌‏الملل اقدام به ایجاد زیرساخت‌‏های بازاریابی برای شما می‌‏نمایند که این امر کاملا قابل ارزیابی توسط خود شما و همچنین متخصصین حوزه صادرات خواهد بود. اما در پکیج‏ فروش خارجی مجموعه سولوتیس این تضمین را به شما خواهد داد که از ماه دوم قرارداد به بعد بصورت ماهیانه اطلاعات حداقل ۲۰۰ مشتری بالقوه محصولتان را در اختیار شما قرار دهد تا از این طریق شما بتوانید مذاکرات فروش را با این مشتریان آغاز نموده و صادرات خود را محقق کنید. نهایتا در پکیج دیجیتال مارکتینگ این تضمین را به شما خواهیم داد که با بهره‌‏مندی از خدمات تخصصی ما در کمتر از یکسال حداقل ۳ قرارداد صادرات خواهید داشت و از این طریق جریان صادراتی خود را برقرار خواهید کرد.

مدت زمان انجام این خدمت چقدر است؟

مدت زمان طراحی و پیاده­‌سازی برنامه­ بازاریابی بین‏‌الملل، بسته به پکیج مورد نظر و زیرساخت‌­های فعلی کسب ­وکار شما از دو ماه تا یکسال متغیر خواهد بود. ضمنا امکان تمدید مستمر این قرارداد نیز فراهم خواهد بود.

از کجا بدانم این خدمت برای من مناسب است؟

اگر دانش و مهارت‏‌های لازم برای صادرات محصول خود را کسب نموده‌­اید و تصمیم خود را برای ورود به عرصه بین‌‏الملل گرفته‌‏اید این خدمت دقیقا برای سرعت بخشیدن به فرآیند بازاریابی صادراتی محصولات شما طراحی شده است. برای تصمیم‌‏گیری در مورد انتخاب پکیج مناسب برای کسب‏‌وکارتان می‏توانید فرم درخواست مشاوره را تکمیل نمایید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن برای راهنماییتان با شما تماس بگیرند.

برای ثبت درخواست مشاوره جهت تهیه‌ی خدمت چکار باید کنم؟

برای ثبت درخواست اولیه می‌­توانید با کلیک بر روی هر یک از دکمه های این صفحه، فرم درخواست را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

whatsapp