info@solotis.ir             09201126474            021-28426286
لوگو سولوتیس

اگر در مسیر توسعه بازاریابی صادارتی خود هستید

تیم سولوتیس به شما کمک می‌کند تا بتوانید حجم صادرات خود را توسعه دهید.

اگر در مسیر توسعه بازاریابی صادارتی خود هستید

تیم سولوتیس به شما کمک می‌کند تا بتوانید حجم صادرات خود را توسعه دهید.

    راهکارهای توسعه صادرات

  • اگر با صادرات پیچ و خم‌های آن آشنا هستید و این مسیر را بارها طی کرده‌اید، زمان آن رسیده که مسیرهای دیگری به مسیر قبلی اضافه کنید.
  • رسالت ما این است تا با بازارهای بین‌المللی و خدماتی که در این راه به آن نیاز دارید، فروش شما را چند برابر کنیم.
  • به منظور آشنایی بهتر با تخصص ما، پیشنهاد می‌کنیم یک هدیه‌ از ما به یادگار داشته باشید.
توسعه صادرات

   خدمات مناسب برای توسعه صادرات

مشاوره بازاریابی دیجیتال

ظرفیت‌های فراوان شیوه‌های نوین بازاریابی در حوزه صادرات به خصوص در بستر دیجیتال به شما این امکان را می‌دهد تا با بهره‌مندی از مزایای بسیار تکنیک‌های بازاریابی دیجیتال بتوانید آگاهی از برند و فروش صادراتی خود را افزایش دهید. کارشناسان سولوتیس با سالها تجربه در حوزه بازاریابی دیجیتال بین‌الملل گام به گام در کنار مجموعه شما راهنمایی‌های لازم برای ورود به این حوزه را خواهند داشت.

دیجیتال مارکتینگ صادرات

طراحی و پیاده سازی استراتژی ها و تکنیک های بازاریابی دیجیتال در حوزه صادرات، علاوه بر پررنگ کردن برند شما در فضای بین الملل باعث جذب مشتریان خارجی بیشتر و نهایتا صادرات بیشتر برای مجموعه شما خواهد شد. تیم سولوتیس با انجام کلیه فرایندهای صفر تا صد بازاریابی دیجیتال به صورت اختصاصی برای مجموعه شما زمینه لازم برای رشد صادرات پایدار شما را فراهم خواهد نمود.

شناسایی مشتریان از روی اسناد تجاری

یافتن اطلاعات مشتریان واقعی و معتبر برای صادرات محصول یکی از دغدغه‌های مهم صادرکنندگان به حساب می‌آید. در اینجا تیم سولوتیس برای حل این چالش صادرکنندگان با بهره‌مندی از ابزارهای نوین تحقیقات و داشتن ارتباطات مناسب با سازمان‌های بین‌المللی، اطلاعات ثبت شده در برخی اسناد تجاری را متناسب با نیاز شما جمع‌آوری کرده و این اطلاعات ارزشمند را در اختیار شما قرار خواهد داد.

معرفی مشتریان خارجی در مقاصد صادراتی

در صورتی که به دنبال ارتباط با خریداران خارجی محصولتان هستید که تمایل به همکاری با شرکت‌های ایرانی و شما دارند، می‌توانید از خدمات پکیج اختصاصی معرفی مشتریان خارجی سولوتیس استفاده کنید. در این خدمت کارشناسان سولوتیس با همکاری پارتنرهای خود در کشورهای مختلف اقدام به شناسایی مشتریان بالقوه محصول شما در آن کشور و انجام مذاکرات اولیه می‌نماید و نهایتاً خریدارانی که تمایل بیشتری به همکاری دارند را به شما معرفی می‌کند.

اگر خدمات بالا نیازهای شما را برطرف نمی‌کند، فرم زیر را تکمیل کنید تا بتوانیم خدمات مطلوبتان را به شما ارائه دهیم.

پیشنهاد ارائه خدمات

اگر شما در حوزه صادرات مشغول فعالیت هستید و قصد توسعه آن را دارید، این هدیه ها برای شما آماده شده است. پس از استفاده از این هدیه ها دید بهتری نسبت به توسعه صادرات خود خواهید داشت.
whatsapp