شناسایی بازارهای پرسود صادراتی

یکی از اثربخش‌ترین استراتژی‌ها در دنیای کسب‌وکار جدید توجه به بازارهای گوشه (نیچ مارکت) است. این بازار گوشه می‌تواند یافتن بازار جدیدی برای محصولات فعلی شما و یا یافتن محصولی بکر برای بازارها و مشتریان فعلی شما باشد. به عنوان مثال تولیدکننده مواد شوینده‌ای را در نظر بگیرید که محصول رایج صابون را به بازار پررقابت روسیه که در آن شرکت‌های بزرگی فعال هستند صادر می‌کند. بازار گوشه برای این شرکت تولیدی می‌تواند ارائه محصول صابون طبیعی با بسته بندی زیست‌محیطی برای بخشی از مصرف‌کنندگان روسی باشد (محصولی بکر برای بازار فعلی) و یا اینکه همان محصول قبلی خود را در بازاری دیگر مانند قزاقستان که رقابت کمتری در آن وجود دارد عرضه نماید(محصول فعلی برای بازاری جدید).

کیفیت‌های مختلف شناسایی و معرفی نیچ مارکت

طراحی وبسایت شرکتی

پکیج بازار

انجام تحقیقات عمیق جهت شناسایی بازارهای جدید و یا بخش‌های جدید مشتریان برای محصولات فعلی شما

طراحی وبسایت باررگانی

پکیج محصول

انجام تحقیقات عمیق جهت شناسایی محصولات بکر متناسب با ظرفیت‌های شما و در بازارهای فعلی شما

فرایند و مراحل شناسایی بازارهای پرسود صادراتی (نیچ مارکت)

1
تکمیل فرم اطلاعات
2
جلسه مشترک
3
امضای قرارداد
4
انجام تحقیقات اولیه
5
دریافت بازخورد و تکمیل تحقیقات
5
تحویل گزارش خروجی

مزایا و دستاوردهای استفاده از خدمت شناسایی نیچ مارکت

مزیت اصلی ورود با بازارهای گوشه در این است که شما در محیطی کم رقابت به ارائه محصولات خود می‌پردازید و در نتیجه می‌توانید حاشیه سود بالاتر با ریسک کمتر را برای خود رقم بزنید. نیچ مارکت شما را از رقابت سخت با دیگران که موجب کاهش حاشیه سود شما می‌گردد دور خواهد کرد. در واقع شما با حرکت کردن از یک بازار پررقابت به سمت بازاری که رقبای کم‌تری در آن حضور دارند شانس خود را برای گرفتن سهم از بازار و نهایتا ساختن سود بیشتر به شدت بالا می‌برید.
  •  
خدمت ویژه

پاسخ به پرسش‌های متداول

در این خدمت ما نیچ مارکت مناسب براساس ظرفیت‌­ها و اهداف شما را به شما معرفی خواهیم کرد. این نیچ مارکت می­‌تواند یافتن بازار جدیدی برای محصولات فعلی شما و یا یافتن محصولی بکر برای بازارها و مشتریان فعلی شما باشد.

مدت زمان آماده‌­سازی گزارش نهایی بسته به نوع صنعت، محصول و اهداف شما بین ۵ تا ۸ هفته به طول خواهد انجامید.

اگر در حال حاضر محصولی باکیفیت صادراتی تولید می­‌نمایید و تجربه­‌ی صادرات مستقیم و یا غیرمستقیم در مقیاس کم و یا زیاد را در مجموعه­‌ی خود داشته­‌اید، این خدمت می­‌تواند در توسعه­‌ی کسب‌­وکار و افزایش فروش شما بسیار موثر باشد.

هزینه‌­ی یافتن نیچ مارکت مناسب با توجه به نوع صنعت، محصول و اهداف شما، از حداقل ۱۰ میلیون تومان شروع خواهد شد.

تیم سولوتیس همواره در تلاش بوده تا با بهره‌­مندی از بهترین و بروزترین ابزارها، بهترین خدمات ممکن را به صادرکنندگان و تولیدکنندگان عزیز کشورمان ارائه نماید. دیدگاه ما در ارائه خدمت همواره به اینصورت بوده که خدمتی ارائه ندهیم مگر اینکه از کیفیت آن مطمئن باشیم. لذا در جلسه مشترک قبل از انعقاد قرارداد، اطمینان خاطر لازم برای دریافت خدمات کامل از سمت ما در شما ایجاد خواهد شد.

ما برای تهیه­‌ی گزارشی معتبر از روش­‌های مختلف تحقیق، کتابخانه­‌ای و میدانی، کیفی و کمی، برای حصول به بهترین نتیجه استفاده می­‌کنیم. خروجی گزارشات ما مبنایی خواهد بود برای تصمیم­‌گیری اولیه جهت سرمایه­‌گذاری بیشتر برای کار کردن بر روی مسئله مطرح شده و پیشبرد صادرات.

برای ثبت درخواست اولیه می­‌توانید از فرم پایین صفحه استفاده نموده و یا درخواستتان را به واتساپ ما ارسال نمایید. بعد از دریافت اطلاعات شما، جلسه مشرک با شما برگزار خواهد شد و در صورت رسیدن به توافق، جزئیات انجام پروژه مشخص خواهد شد.

فرم درخواست برای شناسایی بازارهای پرسود صادراتی

مشاوره رایگان صادرات

برای بهبود کسب و کار خود نیاز دارید دیده شوید؟

فرم مقابل را تکمیل کنید. همچنین می‌توانید تصویر زیر را اسکن کرده و از طریق واتساپ با ما تماس حاصل نمایید.

واتساپ سولوتیس
whatsapp