انجام تحقیقات میدانی در بازارهای هدف

تحقیقات میدانی در بازارهای هدف صادراتی

در صادرات به شیوه­ سنتی شما بدنبال فروش محصول تولید شده خود به کشورهای خارجی هستید اما در صادرات نوین، تولید و فروش محصول براساس نیاز و تقاضای مشتریان بالقوه‌­ در بازار هدف انجام می‌شود. این تغییر رویکرد بسیار مهم در شیوه نوین باعث می­‌شود تا قبل از ورود به هر بازار مجموعه­‌ای از سوال­‌ها در ارتباط با بازار هدف و مشتریان مورد نظر در ذهنتان شکل بگیرد که پاسخ به آن سوالات نقش محوری و کلیدی در تدوین استراتژی مناسب جهت صادرات محصول داشته باشد.

کیفیت‌های مختلف تحقیقات میدانی در بازارهای هدف

خدمات مشاوره صادرات

نیروی ساده

جهت تهیه فیلم و عکس، مشخصات توزیع­‌کنندگان، مشتریان بالقوه و …

خدمات مشاوره صادرات

نیروی متخصص

جهت انجام تحقیقات بازار دقیق، مذاکره و ارائه گزارشات مستند

فرایند و مراحل اجرای خدمات تحقیقات میدانی در بازارهای صادراتی

1
تکمیل فرم اطلاعات
2
جلسه اولیه آنلاین
3
تهیه پیش‌نویس قرارداد
4
پرداخت هزینه
5
تهیه گزارش
6
تحویل گزارش نهایی

مزایا و دستاوردهای استفاده از تحقیقات میدانی در بازار هدف

اطلاعات جمع‌آوری شده توسط تحقیقات میدانی قابلیت اعتماد بالایی داشته و دقیقا بر اساس نیاز شما در هر مرحله صادرات گردآوری می‌گردد. استفاده از این خدمت ضمن کاهش چشمگیر هزینه‌های بازاریابی و تحقیقاتی شما، باعث می‌گردد در زمان کوتاهی، از نزدیک شرایط بازار و محصول خود را در کشورهای هدف ارزیابی کنید و براساس آن دست به اقدام بزنید.
  • جمع‌آوری اطلاعات بر اساس نیاز شما
  • کاهش هزینه‌های بازاریابی
  • اقدام بر اساس ارزیابی از بازار هدف
  • و ...

پاسخ به پرسش‌های متداول

در حال حاضر انجام تحقیقات میدانی در اروپا، استرالیا، جنوب شرق آسیا، هند، چین و کشورهای حاشیه خلیج فارس فراهم می­باشد. بزودی امکان انجام این تحقیقات در هر ۵ قاره فراهم خواهد گردید.

مدت زمان انجام تحقیقات براساس اطلاعات و کیفیت مورد نظرت شما از یک هفته تا یک ماه متغیر خواهد بود.

اگر در مسیر صادرات تحقیقات اولیه خود را انجام داده و بازارهای هدف خود را شناسایی نموده‌­اید و بدنبال کسب اطلاعات بیشتر در بازار هدفتان هستید این خدمت کاملا مناسب شماست. از این طریق شما بدون سفر به بازار هدفتان اطلاعات ارزشمندی را از آن کشور جمع­‌آوری خواهید نمود.

هزینه­ تحقیقات میدانی با توجه به کشور مدنظر شما و نوع نیروی مدنظر شما می‌­تواند متفاوت باشد. اما بطور معمول هزینه روزانه نیروی ساده بین ۱۰۰ تا ۲۰۰ دلار، و هزینه نیروی متخصص بین ۲۰۰ تا ۵۰۰ دلار روزانه خواهد بود.

طبیعتا انجام تحقیقات میدانی باکیفیت نیازمند یکسری مهارت­‌های عمومی و تخصصی هست. علاوه بر آن مهم است که نیروی میدانی اطلاعات مناسب و آشنایی کافی از کشور مقصد را داشته باشد. سیاست ما در ارائه خدمات باکیفیت در سولوتیس بر این اساس است که از نیروهای بومی یک کشور که صلاحیت­‌های لازم برای انجام تحقیقات را دارند استفاده نموده و ضمنا در یک فرآیند نظارتی گزارشات تهیه شده توسط آن­ها را صحت­ سنجی نموده تا نهایتا اطلاعات موثقی در اختیار شما قرار بگیرد.

برای ثبت درخواست اولیه می­‌توانید از فرم پایین صفحه استفاده نموده و یا درخواستتان را به واتساپ ما ارسال نمایید.

فرم درخواست خدمات تحقیقات میدانی در بازارهای صادراتی

مشاوره رایگان صادرات

برای بهبود کسب و کار خود نیاز به اطلاعات کامل‌تری از بازارهای هدف دارید؟

فرم مقابل را تکمیل کنید. همچنین می‌توانید تصویر زیر را اسکن کرده و از طریق واتساپ با ما تماس حاصل نمایید.

واتساپ سولوتیس
whatsapp